Start Aktualności

2024-06-12

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odprawiane jest w środy o godz. 18.00. Prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy można składać do skrzyneczki znajdującej się w głównym wejściu do kościoła.

2024-06-07

I piątek miesiąca. Modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa

Panie Jezu Chryste, Ty przez swoje Boskie Serce, bogate w miłosierdzie, wylałeś na cały świat miłość swego Ojca jako uświęcający żar Ducha Przenajświętszego. Racz przyjąć moje modlitwy i złącz je dzisiaj ze swą Ofiarą Krzyża, obecną w tajemnicy Eucharystii dla zbawienia świata.

2024-06-05

2024-06-01

Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca

Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca jest wynagrodzeniem za obelgi i bluźnierstwa wypowiadane przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi.
Pierwsza sobota miesiąca, po Mszy św. o godz. 9.00 (WYJĄTKOWO)

2024-05-29

2024-05-22

2024-05-15

2024-05-13

Nowenna do św. Rity

Dziewięć dni przed liturgicznym wspomnieniem św. Rity rozpoczyna się nowenna za jej wstawiennictwem. Powierzajmy nasze intencje patronce spraw, co do których straciliśmy już może nadzieję. Nowennę do św. Rity odmawiamy od 13 do 21 maja.

2024-05-10

Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego

Dziewięć dni przed Zesłaniem Ducha Świętego Kościół rozpoczyna modlitewną nowenną do Ducha Świętego. Nowenna ta jest najstarszym zgromadzeniem modlitewnym Kościoła. Jest to modlitwa polecona przez samego Pana Jezusa.

2024-05-08

Peregrynacja relikwii bł. Rodziny Ulmów w Niepokalanowie

Peregrynacja rozpocznie się w środę 8 maja o godz. 17.00 i potrwa do czwartku 9 maja do godz. 12.00. Później relikwie nawiedzą Laski, a następnie zostaną przekazane do parafii Zesłania Ducha Świętego.

2024-05-08

2024-05-07

Nowenna do św. Andrzeja Boboli

Boże, któryś dla wyznania prawdziwej wiary św. Andrzeja, rozlicznymi mękami utrapionego, świetnym uwieńczył męczeństwem: spraw prosimy, abyśmy w tejże wierze niezachwiani, wszystkie raczej przeciwności, niż szkodę na duszy naszej ponieśli. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

2024-05-04

Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca

Pierwsza sobota miesiąca, po Mszy św. o godz. 9.00 (WYJĄTKOWO)

2024-05-04

Nowenna ku czci Matki Bożej Fatimskiej

Panie, Boże Wszechmogący, przez wzgląd na Syna Twojego Jednorodzonego, który swoim życiem, śmiercią i zmartwychwstaniem, odkupił nas dla wiecznego zbawienia, błagamy Ciebie, udziel nam łaski abyśmy rozważając tajemnice Różańca Świętego, Błogosławionej Dziewicy Maryi, umieli godnie naśladować to co one zawierają, a otrzymali to co one obiecują.

2024-05-03

I piątek miesiąca. Modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa