Start Aktualności

2022-06-22

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odprawiane jest w środy o godz. 18.00. Prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy można składać do skrzyneczki znajdującej się w głównym wejściu do kościoła.

2022-06-15

2022-06-08

2022-06-08

Nowenna do św. Brata Alberta

Święty Bracie Albercie, który we wszystkich trudnościach ufałeś bezgranicznie Bożej Opatrzności i nigdy nie doznałeś zawodu, ucz nas ufnego zawierzenia Bogu naszego trudnego dziś i niepewnego jutra.

2022-06-05

Święta Maryjo, módl się za nami

Brawo dla Sylwii J. za piękne uczestniczenie w nabożeństwach majowych. Dziś Ksiądz Proboszcz przygotował małą niespodziankę.
Sylwio, wzrastaj w wierze. Niech Maryja Cię dalej pięknie prowadzi.

2022-06-04

Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca

Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca jest wynagrodzeniem za obelgi i bluźnierstwa wypowiadane przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi.
Pierwsza sobota miesiąca, po Mszy św. o godz. 8.00.

2022-06-03

I piątek miesiąca. Modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa

Panie Jezu Chryste, Ty przez swoje Boskie Serce, bogate w miłosierdzie, wylałeś na cały świat miłość swego Ojca jako uświęcający żar Ducha Przenajświętszego. Racz przyjąć moje modlitwy i złącz je dzisiaj ze swą Ofiarą Krzyża, obecną w tajemnicy Eucharystii dla zbawienia świata.

2022-06-01

2022-05-27

Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego

Dziewięć dni przed Zesłaniem Ducha Świętego Kościół rozpoczyna modlitewną nowenną do Ducha Świętego. Nowenna ta jest najstarszym zgromadzeniem modlitewnym Kościoła. Jest to modlitwa polecona przez samego Pana Jezusa.

2022-05-25

2022-05-18

2022-05-13

Nowenna do św. Rity

Dziewięć dni przed liturgicznym wspomnieniem św. Rity rozpoczyna się nowenna za jej wstawiennictwem. Powierzajmy nasze intencje patronce spraw, co do których straciliśmy już może nadzieję. Nowennę do św. Rity odmawiamy od 13 do 21 maja.

2022-05-11

2022-05-08

Powołani do budowania rodziny ludzkiej

Módlmy się, bracia i siostry, aby lud Boży, pośród dramatycznych wydarzeń dziejów, coraz bardziej odpowiadał na to powołanie. Prośmy o światło Ducha Świętego, aby każdy z nas mógł znaleźć swoje miejsce i dać z siebie wszystko, co najlepsze w tym wielkim planie Boga!

2022-05-07

Nowenna do św. Andrzeja Boboli

Boże, któryś dla wyznania prawdziwej wiary św. Andrzeja, rozlicznymi mękami utrapionego, świetnym uwieńczył męczeństwem: spraw prosimy, abyśmy w tejże wierze niezachwiani, wszystkie raczej przeciwności, niż szkodę na duszy naszej ponieśli. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

« 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |