2022-01-23

NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO – 23 stycznia 2022 r.

Dzisiejsza niedziela przeżywana jest w całym Kościele jako Niedziela Słowa Bożego. Ojciec Święty zaprasza każdego ucznia Chrystusa, aby Biblia nie była jedną z wielu ksiąg, ale stawała się dla nas żywym Słowem Bożym.

2022-01-16

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 stycznia 2022 r.

» Po Mszy św. o godz. 11.30 „Dziecięcy przegląd kolęd”. Dzieci będą śpiewały i grały na instrumentach wybrane przez siebie utwory.
» Od 18 do 25 stycznia, święta Nawrócenia św. Pawła Apostoła, trwać będzie w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

2022-01-09

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 9 stycznia 2022 r.

» Dzisiaj obchodzimy święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia.
» Styczniowy numer miesięcznika Różaniec jest do odbioru dla prenumeratorów w zakrystii.

2022-01-02

2. NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – 2 stycznia 2022 r.

» Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna. Po Mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu.
» Jutro Msza św. o godz. 8.00 zostanie odprawiona w intencji zmarłych poleconych w wypominkach rocznych.

2021-12-26

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI i JÓZEFA 26 grudnia 2021 r.

» Dzisiaj przypada święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Naszą modlitwą otaczamy szczególnie rodziny naszej parafii. Niech ten dzień przyczyni się do wzmocnienia więzi w naszych ogniskach domowych.