Start Nabożeństwa

Nabożeństwa

Nabożeństwo Pierwszych Piątków Miesiąca

W nadmiarze Mojego miłosierdzia wszystkim, którzy będą przystępować do Komunii św. przez dziewięć pierwszych piątków miesiąca, udzielę łaski ostatecznej skruchy, tak, że nie umrą w Mojej niełasce i bez sakramentów św. i Moje serce w tej ostatniej godzinie będzie dla nich najpewniejszą ucieczką.
Więcej

Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca

Przybędę w godzinie śmierci z łaskami potrzebnymi do zbawienia do tych wszystkich, którzy przez pięć miesięcy w pierwsze soboty odprawią spowiedź, przyjmą Komunię świętą, odmówią jeden Różaniec i przez piętnaście minut rozmyślania nad piętnastu tajemnicami różańcowymi towarzyszyć mi będą w intencji zadośćuczynienia.
Więcej

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odprawiane jest w środy o godz. 17.00 (okres zimowy) lub o godz. 18.00 (okres letni). Prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy można składać do skrzyneczki znajdującej się w głównym wejściu do kościoła. Po nabożeństwie odprawiana jest Msza św. zbiorowa w podanych intencjach.
Więcej

Nabożeństwo majowe

Maj jest w Kościele miesiącem szczególnie poświęconym Matce Bożej. Nabożeństwa majowe, tzw. majówki odprawiane w kościołach i przy przydrożnych kapliczkach i krzyżach stanowią piękną polską tradycję.
Więcej

Nabożeństwo różańcowe

Nabożeństwo zwane różańcowym lub październikowym zostało wprowadzone w całym Kościele przez papieża Leona XIII w 1883 r.n XIII.
Kościół zachęca nas do udziału w nabożeństwie październikowym w kościele, ale też w gronie rodzinnym lub do modlitwy indywidualnej.
Więcej

Droga Krzyżowa

Droga Krzyżowa jest nabożeństwem szczególnie odpowiednim dla okresu Wielkiego Postu. Jej treść stanowi męka Chrystusa, która przygotowuje nas do pełnego wiary i nadziei oczekiwania na zmartwychwstanie Chrystusa.
Więcej

Gorzkie Żale

Gorzkie Żale to popularne w Polsce nabożeństwo pasyjne, połączone z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym. Pochodzi ono z początków XVIII wieku. Pierwszy raz odprawiono je w 1707 r. Tekst zachował oryginalne, staropolskie brzmienie.
Więcej


Drukuj stronę Wstecz



OK
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.